A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Дубовицький ліцей
Кролевецької міської ради

Поради для батьків

Дата: 28.07.2019 19:36
Кількість переглядів: 277

Поради по безпечній поведінці дітей в Інтернеті

у віці 14-17 років років:

 • Цікавтеся, якими чатами ідошками оголошень користуються підлітки. Заохочуйте використання модельованих чатів і намагайтесь, щобвони не спілкувалися з кимось вприватному режимі. Допомагайте їм вирішити виниклі проблеми.

 • Переконайтеся, що підлітки радяться з вами перед покупкою або продажем чого-небудь в Інтернеті.

 • Обговоріть з підлітками азартні мережеві ігри і пов'язаний з ними ризик. Нагадайте, що дітям не можна в них грати.

 • Підтримуйте рівень безпеки вашого комп'ютера на належному рівні. Якщо ваша дитина краще вас розбирається в програмному забезпеченні, то чому б не доручити йому турботу про безпеку ваших сімейних комп'ютерів?

 • Якщо ваші діти пишуть блоги, переконайтеся в тому, що вони не розповідають занадто багато про себе. Проведіть оцінку служби блогів і з'ясуйте, чи забезпечує вона можливість написання особистих блогів, захищених за допомогою паролів. Збережіть адресу блогу вашої дитини і регулярно перевіряйте його.

 • Переглядайте інші блоги, відшукуючи позитивні приклади для наслідування для ваших дітей.

Для того щоб убезпечити свою родину від небезпек Інтернету, дотримуйтесь наступних загальні правила його використання:

 • Створіть за участю дітей звід домашніх правил користування Інтернетом і вимагайте його неухильного дотримання. Змінюйте його відповідно до віку і запитами дітей.

 • Вимагайте від дітей ніколи не видавати особисту інформацію в Інтернеті, в тому числі прізвище, ім'я, домашня адреса, номери телефонів, номер школи, адреса електронної пошти, прізвища друзів або родичів, дату народження, фотографії. Нагадуйте, чим це може обернутися. Використовуйте нейтральне екранне ім'я, не видає ніяких особистих відомостей.

 • Візьміть за правило знайомитися з сайтами, які відвідують ваші діти. Переконайтеся, що вони не відвідують сайти з образливим змістом, не публікують особисту інформацію або свої фотографії.

 • Наполягайте на тому, щоб підлітки ставили до відома, якщо хто-небудь в Інтернеті загрожує їм. Ніколи не дозволяйте дітям особисті зустрічі зі знайомими по Інтернету без контролю з боку дорослих.

 • Допоможіть захиститися від спаму. Навчіть підлітків не відповідати на небажані листи. Використовуйте фільтри електронної пошти для блокування небажаних повідомлень. Поясніть, що незаконне копіювання чужої роботи - музики, комп'ютерних ігор та інших програм - є крадіжкою.

 • Розкажіть дітям про відповідальне, гідному поведінці в Інтернеті. Діти ні в якому разі не повинні використовувати Мережу для хуліганства, поширення пліток або погроз іншим людям.

Будьте уважні до ваших дітей!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень